Stalowa Sylwia

Stalowa Sylwia

Stalowa Sylwia to skup metali we Wrocławiu, który oferuje atrakcyjne stawki skupu wraz z przewozem złomu od Klienta. Stalowa Sylwia skupuje aluminium, miedz w każdej postaci, stal, mosiądz a także tworzywa sztuczne w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo firma posiada ofertę opału z dowozem do Klienta na terenie Wrocławia oraz okolic. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej firmy.
Zobacz więcej
Sunflower-Ekosystemy

Sunflower-Ekosystemy

Sunflower-ekosystemy to firma, która od wielu lat dba o dobro swoich Klientów oferując im sprawdzone systemy fotowoltaiczne, pozwalające na znaczną oszczędność pieniędzy oraz samodzielność energetyczną w atrakcyjnych cenach. W ofercie firmy znajdziemy również pompy ciepła oraz usługi z zakresu retencji wód opadowych, polegające na wykorzystaniu wód opadowych w gospodarstwie domowym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.
Zobacz więcej
Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych Dolpap

Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych Dolpap

DOLPAP Sp. z o.o. jest polską firmą, która zajmuje się produkcją profesjonalnych papierów silikonowanych, folii silikonowanych oraz papierów specjalistycznych. Oprócz tego, oferta producenta obejmuje taśmy podgumowane, dyspensery do taśm, papiery z polirtylenem oraz kredę podgumowaną. Zaletą firmy jest jej długoletnie działanie na rynku - od ponad 70 lat, przedsiębiorstwo DOLPAP oferuje najlepszej jakości, bezpieczne i profesjonalne produkty. Zapraszamy do pełnego poznania oferty firmy na oficjalnej stronie internetowej.
Zobacz więcej
IntoBeauty

IntoBeauty

IntoBeauty to profesjonaliści, którzy oferują innowacyjny sprzęt wykorzystywany w medycynie estetycznej. Firma oferuje nowoczesne urządzenia do chirurgii plastycznej, dermatologii i medycyny estetycznej wraz ze szkoleniami personelu z zakresu obsługi i przeprowadzania nowoczesnych zabiegów w atrakcyjnych cenach. Oferowane przez firmę urządzenia wykorzystują nowoczesne technologie pozwalające na osiągniecie wymarzonej sylwetki dzięki bezpiecznym zabiegom, poprawę wyglądu skóry i wiele innych benefitów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.
Zobacz więcej
Ekspert PV

Ekspert PV

Ekspert PV to przedsiębiorstwo specjalizujące się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, gospodarstw rolnych oraz firm. Instalacje fotowoltaiczne to sposób na osiągnięcie niezależności energetycznej i niemartwienie się więcej wzrostem rachunków za prąd. Poprzez bezpłatny audyt u klienta, specjaliści z Ekspert PV dokonują oceny wielkości instalacji potrzebnej do zaspokojenia zapotrzebowania energetycznego. Firma w swoich realizacjach umieszcza panele słoneczne na dachu lub gruncie, współpracując z najlepszymi ekipami monterskimi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Zobacz więcej

"Klimek" Rafał Przeprowadzki Przewozy rzeczy

" Klimek przeprowadzki oferuje kompleksowe usługi przeprowadzkowe ze sprzątaniem na Dolnym Śląsku - zarówno drobne przeprowadzki, jak i te większe z przedmiotami o dużym gabarycie. Firma posiada pełne doświadczenie w usługach przeprowadzkowych ze sprzątaniem w Bolkowie, przewozie mebli w Kobierzycach oraz szerokiego zakresu usług na terenie całego Dolnego Śląska. Firma oferuje także bezpieczne wyniesienie i wniesienie wyposażenia do budynków. Z pełną ofertą firmy Klimek przeprowadzki mogą się Państwo zapoznać na stronie internetowej.. "
Zobacz więcej
TFX Pharma

TFX Pharma

"TFX Pharma jest firmą, której misją jest propagowanie idei tymoterapii wśród pacjentów i lekarzy oraz dostarczanie im najwyższej jakości preparatów grasiczych. Firma oferuje unikalną technologię wytwarzania preparatów z najwyższej jakości grasic cielęcych, sprowadzanych z Nowej Zelandii. Tego typu ekstrakty peptydowe stosuje się do leczenia pierwotnych i wtórnych stanów niedoboru odporności. Za sukcesem tymoterapii stoi natura większości schorzeń, które w procesie leczenia wymagają bezpośredniego wsparcia komórkowej odpowiedzi immunologicznej, gwarantowanego przez peptydy grasicy. Więcej o produktach oferowanych przed TFX Pharma dowiedzą się Państwo na stronie internetowej.. "
Zobacz więcej
DRZWIWROC

DRZWIWROC

Jeśli interesują Państwa, łączące w sobie ciekawe wzornictwo oraz nowoczesne rozwiązania techniczne, wysokiej jakości drzwi od ręki bądź na wymiar, warto poznać ofertę DRZWIWROC. Jest to działająca na terenie Wrocławia i okolic firma, która kompleksowo zajmie się problemem dobrania idealnych drzwi, podkreślających styl wnętrza i zapewniających bezpieczeństwo oraz pełen komfort. Oprócz szerokiej oferty drzwi, oferuje ona również doradztwo fachowców, w pełni angażujących się w potrzeby i oczekiwania każdego z klientów, by mógł on cieszyć się idealnymi drzwiami, a także sprawny i szybki montaż. Zapraszamy do poznania szczegółów
Zobacz więcej
1 2 3 234

Test-best