Stalowa Sylwia

Stalowa Sylwia

Stalowa Sylwia to skup metali we Wrocławiu, który oferuje atrakcyjne stawki skupu wraz z przewozem złomu od Klienta. Stalowa Sylwia skupuje aluminium, miedz w każdej postaci, stal, mosiądz a także tworzywa sztuczne w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo firma posiada ofertę opału z dowozem do Klienta na terenie Wrocławia oraz okolic. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej firmy.
Zobacz więcej
TFX Pharma

TFX Pharma

"TFX Pharma jest firmą, której misją jest propagowanie idei tymoterapii wśród pacjentów i lekarzy oraz dostarczanie im najwyższej jakości preparatów grasiczych. Firma oferuje unikalną technologię wytwarzania preparatów z najwyższej jakości grasic cielęcych, sprowadzanych z Nowej Zelandii. Tego typu ekstrakty peptydowe stosuje się do leczenia pierwotnych i wtórnych stanów niedoboru odporności. Za sukcesem tymoterapii stoi natura większości schorzeń, które w procesie leczenia wymagają bezpośredniego wsparcia komórkowej odpowiedzi immunologicznej, gwarantowanego przez peptydy grasicy. Więcej o produktach oferowanych przed TFX Pharma dowiedzą się Państwo na stronie internetowej.. "
Zobacz więcej
IntoBeauty

IntoBeauty

IntoBeauty to profesjonaliści, którzy oferują innowacyjny sprzęt wykorzystywany w medycynie estetycznej. Firma oferuje nowoczesne urządzenia do chirurgii plastycznej, dermatologii i medycyny estetycznej wraz ze szkoleniami personelu z zakresu obsługi i przeprowadzania nowoczesnych zabiegów w atrakcyjnych cenach. Oferowane przez firmę urządzenia wykorzystują nowoczesne technologie pozwalające na osiągniecie wymarzonej sylwetki dzięki bezpiecznym zabiegom, poprawę wyglądu skóry i wiele innych benefitów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.
Zobacz więcej

"Klimek" Rafał Przeprowadzki Przewozy rzeczy

" Klimek przeprowadzki oferuje kompleksowe usługi przeprowadzkowe ze sprzątaniem na Dolnym Śląsku - zarówno drobne przeprowadzki, jak i te większe z przedmiotami o dużym gabarycie. Firma posiada pełne doświadczenie w usługach przeprowadzkowych ze sprzątaniem w Bolkowie, przewozie mebli w Kobierzycach oraz szerokiego zakresu usług na terenie całego Dolnego Śląska. Firma oferuje także bezpieczne wyniesienie i wniesienie wyposażenia do budynków. Z pełną ofertą firmy Klimek przeprowadzki mogą się Państwo zapoznać na stronie internetowej.. "
Zobacz więcej
Alfa

Alfa

Alfa to polski producent lutów twardych i spoiw miedzianych w atrakcyjnych cenach. Szczególnie polecamy spoiwa miedziane lutownicze, które idealnie nadają się służą do łączenia stali szybkotnących i spieków narzędziowych. Dodatkowo spoiwa spełniają swoją rolę podczas spawania metodą TIG i MIG konstrukcji miedzianych, zapewniając najwyższej jakości łączenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą lutów twardych oraz spoiw na stronie internetowej firmy.
Zobacz więcej
GREENmall

GREENmall

Coraz więcej osób dostrzega problemy wynikające ze współczesnej cywilizacji i pragnie, naprawić świat, ten swój mały, rodzinny, domowy i żyć zdrowo, ekologicznie i naturalnie. Właśnie z myślą o takich osobach poswatał sklep internetowy GREENmall. Warto zaznaczyć, że wrocławska firma stara się współpracować z lokalnymi, polskimi producentami. W szerokim wachlarzu asortymentu GREENmall możemy znaleźć między innymi:• Nasiona słonecznika,• Krem konopny,• Szampon i żel do mycia ciała dla dzieci od pierwszego dnia życia,• Jarmuż sproszkowany,• Camu Camu sproszkowane,• Sok wielowarzywny kiszony,• Płatki kosmetyczne. Serdecznie zapraszamy do zakupów!
Zobacz więcej
Lex Legis Group – Kancelaria Prawna

Lex Legis Group – Kancelaria Prawna

Szukasz kancelarii prawnej, specjalizującej się w windykacji należności i skupie wierzytelności? Jeśli tak, warto abyś zapoznał się z ofertą Lex Legis Group, która świadczy profesjonalną i efektywną obsługę prawną, windykacyjną oraz finansową. Kancelaria świadczy usługi zarówno małym i średnim, jak i dużym firmom, a wszystkie podejmowane przez nią działania są efektem kompleksowych analiz dotyczących środowiska Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej firmy.
Zobacz więcej
Melpe

Melpe

 Melpe to prosty, a jednocześnie funkcjonalny program do fakturowania online, który umożliwi Państwu wystawienie wszystkich rodzajów dokumentów sprzedaży oraz zakupu, bez konieczności tworzenia słownika towarów. W trosce o zadowolenie klientów, Melpe oferuje 30-dniowy, darmowy okres na przetestowanie programu. Program ten zapewnia szereg funkcji, w tym wysyłanie faktur online bezpośrednio z systemu z możliwością sprawdzenia, czy zostały odebrane, wybór kontrahentów prosto z bazy GUS czy wystawiania faktur w różnych językach oraz walutach. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i poznania szczegółów. https://melpe.pl/ 
Zobacz więcej
1 2 3 105

Test-best