Bajeczne Perfumy

Bajeczne Perfumy

Bajeczne Perfumy to internetowa perfumeria, posiadająca szeroki wybór oryginalnych testerów markowych perfum. Oferując swoje produkty w korzystniejszych niż w stacjonarnych perfumeriach cenach, Bajeczne Perfumy umożliwiają znalezienie wyjątkowych perfum, których woń będzie utrzymywać się nawet do kilkunastu godzin. Wszystkie dostępne produkty są w pełni oryginalne i mają różną pojemność. W ofercie znajdą Państwo zachwycające zapachy takich marek jak Chanel, Dior, Armani czy Carolina Herrera oraz Calvin Klein. Zapraszamy do poznania pełnego asortymentu na stronie internetowej.  
Zobacz więcej
Joga Balans

Joga Balans

Szukasz miejsca, które nauczy Cię dyscypliny, pomoże osiągnąć wewnętrzną równowagę i polepszy Twoją sprawność fizyczną? Koniecznie zapoznaj się z ofertą szkoły Joga Balans w Warszawie. Szkoła dba o jak najwyższy poziom przekazywanej wiedzy, nieustannie doskonaląc umiejętności swoich nauczycieli tak, aby mogli sprostać wymaganiom każdego kursanta. W swojej ofercie posiada zarówno kursy dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych praktyków. Prowadzone są zajęcia z jogi kręgosłupa, czy vinyasa lub ashtanga joga. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej.
Zobacz więcej
SD Models

SD Models

SD Models w Warszawie to najlepsza agencja modelek i modeli w Polsce, współpracująca z najbardziej znanymi domami mody i magazynami na całym świecie. Firma współpracuje na poziomie krajowym oraz międzynarodowym, zapewniając najlepszy i najbardziej pasujący start każdemu modelowi, tworząc jego unikatowy wizerunek na sesję oraz wybiegi. Nawet po nawiązaniu kontraktów zagranicznych SD Models dopomaga swoim podopiecznym, służąc radami będącymi ułatwieniem w osiągnięciu sukcesu. Wybierając SD Models, wybierają państwo lata doświadczenia i zespół wykwalifikowanych specjalistów na rynku mody.Zachęcamy do zapoznania się z ofertą znajdującą się na stronie internetowej. 
Zobacz więcej
Winoland

Winoland

" Winoland to wyjątkowy sklep internetowy, posiadający w swojej ofercie bogatą gamę win importowanych z całego świata, w tym z Argentyny, Chile, Francji, a także RPA czy Nowej Zelandii. Skatalogowanie trunków znacząco ułatwia dobór idealnego wina na każdą okazję oraz kieszeń - w ofercie znajdują się zarówno charakteryzujące się mocniejszym aromatem wina wytrawne i półwytrawne, jaki i delikatne wina słodkie, półsłodkie czy wzmacniane. Decydując się na zakup wina od Winoland klienci mogą być pewni najwyższej jakości trunków oraz smaków, zachwycających nawet najbardziej wymagające podniebienia. Zapraszamy!  " 
Zobacz więcej
Bureau Veritas

Bureau Veritas

"Bureau Veritas to firma, która świadczy usługi dla biznesu w zakresie badań, inspekcji i certyfikacji. Firma dostarcza wysokiej jakości usługi, wspierając na co dzień klientów w spełnianiu stale rosnących wymagań związanych z jakością, bezpieczeństwem i higieną pracy, ochroną środowiska oraz odpowiedzialnością społeczną. Bureau Veritas realizuje profesjonalne usługi dla wielu sektorów gospodarki, stale rozwijając i poszerzając swoją ofertę w oparciu o niezmienne wartości, dobre praktyki biznesowe oraz dbałość o jakość świadczonych usług. Więcej o firmie Bureau Veritas mogą się Państwo dowiedzieć na stronie internetowej. "
Zobacz więcej
Bureau Veritas Szkolenia

Bureau Veritas Szkolenia

"Bureau Veritas Szkolenia jest wiodącą jednostką szkoleniową w Polsce, która w całej Polsce szkoli rocznie ponad 2000 osób. Usługi firmy zostały uznane przez CQI/IRCA, dzięki czemu Bureu Veritas oferuje szkolenia prowadzące do uzyskania kompetencji audytorskich. Dział szkoleń Bureau Veritas specjalizuje się w szkoleniach z zakresu systemów zarządzania jakością, bezpieczeństwem, ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością, w tym także w zakresie branżowych norm jakości – specyficznych wymagań dla różnych sektorów gospodarki. Z pełną ofertą szkoleń Bureau Veritas mogą się Państwo zapoznać na stronie internetowej. "
Zobacz więcej
Cicha dolina II

Cicha dolina II

Szukasz domu, do którego wprowadzisz się z marszu w Warszawie? Zależy Ci na nowoczesnym designie, który przy tym nie zabiera „duszy” budynkowi?Zapoznaj się ze wszystkimi niezbędnymi informacjami na temat inwestycji znajdującej się na warszawskim Wilanowie- Cicha Dolina II.Cicha Dolina II mieści się w cichej, spokojne i zielonej okolicy, dzięki czemu można odpocząć od zgiełku wielkiego miasta, a przy tym mieć blisko do jego najważniejszych punktów.Warto dodać, że zajmującą się wspomnianą inwestycją firma NOTICA INVESTMENT to nowoczesny deweloper ze świeżym spojrzeniem na rynek nieruchomości.
Zobacz więcej
FILTERM

FILTERM

" FILTERM to firma działająca od ponad dekady w branży filtracyjnej, kompleksowo obsługująca nie tylko osoby prywatne, ale również największe fabryki czy hurtownie z Polski oraz Europy. W ofercie przedsiębiorstwa znajdą Państwo szereg najwyższej jakości produktów, które stworzone zostały w oparciu o dbałość o każdy najmniejszy detal, co potwierdza stale rosnąca liczba usatysfakcjonowanych klientów. Asortyment obejmuje włókniny oraz worki filtracyjne, opatrzone wszelkimi potrzebnymi atestami i certyfikatami, worki i kieszenie filtracyjne czy też filtry do lakierni. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej FILTERM i zachęcamy do poznania pełnej oferty. " 
Zobacz więcej
Platforma EPALE 

Platforma EPALE 

Platforma EPALE powstała w celu stworzenia rozbudowanej społeczności profesjonalistów, specjalizujących się w edukacji osób dorosłych oraz wzmocnienia pozycji zawodów związanych z tą dziedziną.  Na platformie dostępne są bogate zasoby rzetelnych i praktycznych informacji, które będą użyteczne podczas podejmowania działań związanych z kształceniem osób dorosłych, a docelowo mają być one publikowane również przez członków owej społeczności. EPALE stwarza możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń edukatorom osób dorosłych z całej Europy. Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej. Zapraszamy. 
Zobacz więcej
1 2 3 224

Test-best