Pavse

Pavse

Poszukujesz unikalnych mebli na wymiary? Koniecznie sprawdź firmę Pavse, która oferuje zaprojektowanie i wykonanie mebli, urządzeń i elementów na wymiar. W szereg usług wchodzi również stworzenie mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej na wymiar, dzięki czemu bez problemu zagospodarujesz przestrzeń lokalu! Sprawdź ofertę na stronie internetowej!
Zobacz więcej
Tłumacz Języka Czeskiego Jan Krysiak

Tłumacz Języka Czeskiego Jan Krysiak

" Tłumacz Języka Czeskiego Jan Krysiak jako tłumacz przysięgły specjalizuje się w wymagającym uwierzytelniania tłumaczeniu dokumentacji, zarówno urzędowej, w języku polskim oraz czeskim, jak i akt prawnych czy też innych pism, w ramach których istnieje zapotrzebowanie na poświadczenie z ramienia tłumacza przysięgłego. Oprócz tego oferta obejmuje również tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne oraz kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie prowadzenia korespondencji firmowej czy tłumaczenia ustnego. Jan Krysiak może ponadto pochwalić się ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży. Zapraszamy zatem do poznania szczegółów poprzez stronę internetową. "  
Zobacz więcej
Komornik Sądowy Kamila Kociuga

Komornik Sądowy Kamila Kociuga

Komornik Sądowy Kamila Kociuga to profesjonalna działalność posiadająca ponad 9 letnie doświadczenie na rynku prawnym. Głównym obszarem funkcjonowania obejmuje miasto Łódź, w tym osiedla administracyjne Łódź Górna i Łódź Widzew. W 2020 roku rozszerzono właściwość terytorialną o reprezentowanie spraw z obszaru Sądu Apelacyjnego miasta. Komornik reprezentuje wierzyciela podczas egzekucji środków pieniężnych, niepieniężnych oraz sprzedaży publicznej. Odpowiednio przygotowany spis protokołu faktycznego, pozwala na sukcesywne wyegzekwowanie należnych środków od dłużnika, zatem warto skorzystać z porad kompetentnego komornika już na początku procesu.  
Zobacz więcej
Zakład Ślusarski Katarzyna Pietrzak

Zakład Ślusarski Katarzyna Pietrzak

" Ceniona firma z wieloletnią tradycją- Zakład Ślusarski Katarzyna Pietrzak, została założona w 1932 roku i działa do tej pory na terenie województwa łódzkiego. Rodzinna firma z Konstantynowa Łódzkiego zajmuje się produkcją metalowego sprzętu do wszystkich rodzajów uli. Sukces swojej rodzinnej firmy zawdzięcza niezwykłemu zaangażowaniu i pasji do pszczelarstwa, wysokiej jakości materiałów posiadających certyfikaty UE, a także rzetelnemu i dokładnemu ręcznemu wykonaniu. Oprócz podstawowych produktów, Zakład Ślusarski Katarzyna Pietrzak wykonuje także wyroby o niestandardowych wymiarach według specjalnych wymiarów na życzenie klienta. Serdecznie zaprażamy do współpracy z rodzinną rzemieślniczą  firmą z Konstantynowa Łódzkiego! "
Zobacz więcej
BHPSTAR

BHPSTAR

BHPSTAR to firma posiadająca szeroką ofertę produktów skierowanych do przedstawicieli firm produkcyjnych, budowlanych, transportowych, właścicieli magazynów oraz platform logistycznych, małych przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. W szczegółowej ofercie firmy znajdziemy wyjątkowe produkty z zakresu ochrony (buty ochronne, odzież ochronna) oraz odzieży roboczej czy profesjonalnych narzędzi (noże wysuwane, latarki czołowe, latarki inspekcyjne) i wiele innych atrakcyjnych produktów za zaskakująco niskich cenach!
Zobacz więcej
Vasco Cosmetic

Vasco Cosmetic

Firma Vasco Cosmetics oferuje wysokiej jakości lakiery hybrydowe, które z pewnością zaskoczą Cię wspaniałymi kolorami oraz doskonałym kryciem. Lakiery Vasco to wysokiej jakości produkty, które utrzymują się na paznokciach przez ponad trzy tygodnie, dzięki czemu możesz zapomnieć o odpryskujących kawałkach lakieru hybrydowego. W szerokiej ofercie firmy znajdziemy również żele UV, akrylożele, ozdoby, akcesoria, zestawy hybrydowe i wiele innych wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach.  
Zobacz więcej
Klinika dla zwierząt Bernard

Klinika dla zwierząt Bernard

Klinika dla zwierząt Bernard to firma, której priorytetem jest niesienie pomocy zwierzętom. Firma oferuje najwyższej jakości usługi z zakresu leczenia weterynaryjnego na terenie Łodzi oraz okolic. Zespół doświadczonych lekarzy zapewnia wysoki standard wszystkich przeprowadzonych  zabiegów i konsultacji, a każda wizyta jest opisana w karcie pacjenta, która  jest zawsze dostępna dla właściciela. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy.  
Zobacz więcej
D&J Medica

D&J Medica

D&J Medica jest firmą, która świadczy różne usługi medyczne. Pierwszą z nich jest opieka pielęgniarska. Pielęgniarki mają za zadanie odwiedzać osoby obłożnie chore w ich domach, wykonując podstawowe zadania takie jak podłączanie kroplówek, zmiana opatrunków, pielęgnacja stomii i inne. Oprócz tego, D&J Medica zapewnia szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Kursy są bardzo różne, a firma przeprowadza je dla innych firm, placówek edukacyjnych lub dla osób prywatnych. Dodatkowo, specjaliści zapewnią Państwu najlepsze zabezpieczenie medyczne imprez masowych. Firma zapewnia o najwyższej jakości swoich usług - placówka zatrudnia bowiem jedynie te osoby, które pracują w zawodzie co najmniej 5 lat.
Zobacz więcej
GPS.LODZ.PL

GPS.LODZ.PL

GPS.LODZ.PL to sklep internetowy, należący do spółki MMPlus. Sklep jest Złotym Partnerem marki Garmin Polska i posiada również stacjonarny sklep z produktami marki Garmin w Łodzi. W asortymencie sklepu internetowego mogą Państwo znaleźć inteligentne zegarki i opaski, akcesoria do monitorowania aktywności, nawigacje do samochodów, ciężarówek, motocykli, a nawet nawigacje turystyczne. Wszelkie nawigacje marki Garmin posiadają wgrane aplikacje mapowe, które są bezpłatnie i bezterminowo aktualizowane. Garmin to firma tworząca najwyższej jakości produkty, posiadające wszelkie najnowocześniejsze rozwiązania. W sklepie GPS.LODZ.PL zakupią Państwo między innymi elegancki Garmim Fenix 5 czy nawigacje dla ciężarówek z wbudowanymi kamerami samochodowymi. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu na stronie internetowej!  
Zobacz więcej
1 2 3 82

Test-best