Akademia Samoobrony Jakub Bajor

Akademia Samoobrony Jakub Bajor

Akademia Samoobrony Jakub Bajor to idealne miejsce dla Ciebie, jeśli chciałbyś zgłębić tajniki samoobrony. Szkoła ta, w ramach prowadzonych treningów uczy, jak radzić sobie z zagrożeniem w sytuacji ulicznej - 20% prezentowanych technik daje możliwość obrony przed 80% zdarzeń. Oprócz tego, poprzez kursy stacjonarne oraz online dostarcza informacji o zdrowym stylu życia, odżywianiu, treningu kręgosłupa oraz treningu spalającego tkankę tłuszczową. JB Akademia Samoobrony prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe, a także szkolenia tematyczne czy sezonowe obozy. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i poznania szczegółów.
Zobacz więcej
Pavse

Pavse

Poszukujesz unikalnych mebli na wymiary? Koniecznie sprawdź firmę Pavse, która oferuje zaprojektowanie i wykonanie mebli, urządzeń i elementów na wymiar. W szereg usług wchodzi również stworzenie mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej na wymiar, dzięki czemu bez problemu zagospodarujesz przestrzeń lokalu! Sprawdź ofertę na stronie internetowej!
Zobacz więcej
Nowak Meble

Nowak Meble

Dobór mebli, które będą funkcjonalne, a zarazem spójne z stylistyką wnętrza nie musi dłużej stanowić problemu – firma Nowak Meble, oferując przedmioty wprost od producenta, zapewnia dostęp do szerokiej gamy mebli, które cechuje zróżnicowana kolorystyka oraz ciekawe wzornictwo. W ofercie firmy dostępne są fotele, kanapy i narożniki, a także komfortowe łóżka oraz materace w atrakcyjnych cenach, które podbiją serca fanów zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej. Zapraszamy.  
Zobacz więcej
Tłumacz Języka Czeskiego Jan Krysiak

Tłumacz Języka Czeskiego Jan Krysiak

" Tłumacz Języka Czeskiego Jan Krysiak jako tłumacz przysięgły specjalizuje się w wymagającym uwierzytelniania tłumaczeniu dokumentacji, zarówno urzędowej, w języku polskim oraz czeskim, jak i akt prawnych czy też innych pism, w ramach których istnieje zapotrzebowanie na poświadczenie z ramienia tłumacza przysięgłego. Oprócz tego oferta obejmuje również tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne oraz kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie prowadzenia korespondencji firmowej czy tłumaczenia ustnego. Jan Krysiak może ponadto pochwalić się ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży. Zapraszamy zatem do poznania szczegółów poprzez stronę internetową. " 
Zobacz więcej
Komornik Sądowy Kamila Kociuga

Komornik Sądowy Kamila Kociuga

Komornik Sądowy Kamila Kociuga to profesjonalna działalność posiadająca ponad 9 letnie doświadczenie na rynku prawnym. Głównym obszarem funkcjonowania obejmuje miasto Łódź, w tym osiedla administracyjne Łódź Górna i Łódź Widzew. W 2020 roku rozszerzono właściwość terytorialną o reprezentowanie spraw z obszaru Sądu Apelacyjnego miasta. Komornik reprezentuje wierzyciela podczas egzekucji środków pieniężnych, niepieniężnych oraz sprzedaży publicznej. Odpowiednio przygotowany spis protokołu faktycznego, pozwala na sukcesywne wyegzekwowanie należnych środków od dłużnika, zatem warto skorzystać z porad kompetentnego komornika już na początku procesu. 
Zobacz więcej
Zakład Ślusarski Katarzyna Pietrzak

Zakład Ślusarski Katarzyna Pietrzak

"Ceniona firma z wieloletnią tradycją- Zakład Ślusarski Katarzyna Pietrzak, została założona w 1932 roku i działa do tej pory na terenie województwa łódzkiego. Rodzinna firma z Konstantynowa Łódzkiego zajmuje się produkcją metalowego sprzętu do wszystkich rodzajów uli.Sukces swojej rodzinnej firmy zawdzięcza niezwykłemu zaangażowaniu i pasji do pszczelarstwa, wysokiej jakości materiałów posiadających certyfikaty UE, a także rzetelnemu i dokładnemu ręcznemu wykonaniu.Oprócz podstawowych produktów, Zakład Ślusarski Katarzyna Pietrzak wykonuje także wyroby o niestandardowych wymiarach według specjalnych wymiarów na życzenie klienta.Serdecznie zaprażamy do współpracy z rodzinną rzemieślniczą  firmą z Konstantynowa Łódzkiego!"
Zobacz więcej
Polystone

Polystone

Polystone oferuje sposób na oryginalne wnętrze. Jest to manufaktura wytwarzająca dekoracje z kamienia. Ręcznie wykonane przedmioty Polystone cechuje wysoka jakość. Tworzone z najwyższą starannością produkty będą stanowić rewelacyjną ozdobę półki z książkami, parapetu, stolika w salonie i innych miejsc. Wśród kamiennych dekoracji znajdziesz stojak na biżuterię, dekory 3D, geometryczną tackę czy stojące napisy. W sklepie Polystone oferowane są produkty, które sprawdzą się zarówno w domu, na tarasie, ogrodzie, jak i w biurze. Do biura polecane są geometryczne kubeczki, w których umieścić można długopisy czy ołówki.
Zobacz więcej
Oldwatches

Oldwatches

 Oldwatches to doświadczony sprzedawca oferujący bogaty katalog zegarków używanych, uszkodzonych lub na części w atrakcyjnych cenach. W ofercie firmy znajdziemy między innymi zegarki renomowanych firm takich jak: Rado, HMT, Wittnauer, Timex, Roamer czy Leuba. Zegarki oferowane przez firmę to oryginalne egzemplarze, niespotykane w Polsce, dzięki czemu idealnie nadadzą się jako prezent do kolekcjonera czy upominek. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową firmy.
Zobacz więcej
BHPSTAR

BHPSTAR

BHPSTAR to firma posiadająca szeroką ofertę produktów skierowanych do przedstawicieli firm produkcyjnych, budowlanych, transportowych, właścicieli magazynów oraz platform logistycznych, małych przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. W szczegółowej ofercie firmy znajdziemy wyjątkowe produkty z zakresu ochrony (buty ochronne, odzież ochronna) oraz odzieży roboczej czy profesjonalnych narzędzi (noże wysuwane, latarki czołowe, latarki inspekcyjne) i wiele innych atrakcyjnych produktów za zaskakująco niskich cenach!
Zobacz więcej
1 2 3 162

Test-best