TeleBerlin

TeleBerlin

Teleberlin to firma, która jest autoryzowanym przedstawicielem największych operatorów telekomunikacyjnych i sieci komórkowych całych Niemiec. Firma upraszcza zawieranie umów z operatorami, pomaga w zrozumieniu ich zapisów, dzięki temu tysiące klientów uniknęło nieporozumień i wpadek z podpisywaniem umów na usługi telefoniczne i internetowe. Ogromny wybór smartfonów dostępnych od ręki w Teleberlin sprawia, że już podczas jednej wizyty sfinalizują Państwo umowę i wyjdą z nowym telefonem w ręku. Z pełną ofertą Teleberlin mogą się Państwo zapoznać na stronie internetowej.
Zobacz więcej
Robimy Ogrody

Robimy Ogrody

Zakładanie i pielęgnacja ogrodów może być prawdziwym hobby dostępnym cały rok. W przypadku, gdy nie mamy czasu na samodzielne zajmowanie się posesją i ogrodem warto postawić na sprawdzone usługi ogrodnicze. Rzetelne zakładanie ogrodów na Podkarpaciu gwarantuje firma Robimy Ogrody, która zajmuje się projektowaniem i pielęgnacją ogrodów. Wysoka jakość usług i indywidualne podejście do klienta to cechy, które wyróżniają tę firmę oferującą usługi ogrodnicze na Podkarpaciu. Zapraszamy na stronę internetową celem zapoznania się z realizacjami.  
Zobacz więcej
Myjnia PREMIUM CAR WASH & SPA

Myjnia PREMIUM CAR WASH & SPA

Myjnia samochodowa PREMIUM CAR WASH & SPA znajduje się w Rzeszowie i świadczy profesjonalne usługi mycia i czyszczenia pojazdów. Wykonuje także pranie tapicerki samochodowej oraz wiele innych usług, które mogą być dobrane do potrzeb i oczekiwanego efektu końcowego. Wykorzystanie ekologicznych technologii pozwala na zminimalizowanie odpadów i oszczędzenie czasu. Metod są także przyjazne urządzeniom elektrycznym. Myjnia gwarantuje sprawną obsługę na najwyższym poziomie. Dodatkowo zadbano o komfort klientów w czasie wykonywania usługi i oddano w ich ręce poczekalnię, w której znaleźć można takie udogodnienia jak telewizor, ekspres do kawy czy zimne napoje.  
Zobacz więcej
Mercato - wypożyczalnia samochodów

Mercato - wypożyczalnia samochodów

Mercato to wypożyczalnia samochodów osobowych działająca na terenie Rzeszowa oraz największych polskich lotnisk. Samochody tej wypożyczalni znajdziemy na rzeszowskim lotnisku Jasionka, Krakowie, Lublinie, Warszawie, Katowicach i Krakowie. Dzięki intuicyjnemu systemowi rezerwacji samochodów wynajem już od samego początku staje się bezproblemowy i przyjemny. W ofercie Mercato znajdziemy wynajem samochodów osobowych:klasy A: Kia Picanto, Hyundai i10, klasy B: Peugeot 208, Skoda Fabia, klasy C: Hyundai i30, Ford Focus, klasy D: Hyundai i40, Renault Megane Grandtour, klasy E: Audi Q3, Skoda Superb, klasy F: Ford Turneo Connect, Volkswagen Sharan.To tylko niektóre samochody, które można znaleźć w dużej ofercie wypożyczalni samochodów Mercato. Wypożyczalnia oferuje również: atrakcyjny wynajem weekendowy, wynajem średnio i długoterminowy, samochód zastępczy oraz wynajem samochodu z kierowcą. Zapraszamy!
Zobacz więcej
Rent-Er

Rent-Er

Rent-Er to wypożyczalnia samochodów dostawczych oraz busów. Duży wybór nowych pojazdów pozwala na dopasowanie wynajmowanego pojazdu do indywidualnych potrzeb. Wynajem samochodów dostawczych pozwala na wygodne przewiezienie wielkogabarytowych rzeczy, np. w czasie przeprowadzki. Większe samochody dostawcze doskonale sprawdzają się wszędzie tam gdzie zwykłe pojazdy osobowe będą zbyt małe. Wynajem busów zaś to dobra opcja do osób, które potrzebują przewieźć dużą grupę osób, np. na wycieczkę czy do pracy. Dzięki możliwości skorzystania z wynajmu długoterminowego nasza oferta może być kierowana do osób, którym zależy na skorzystaniu z możliwości outsoursingu samochodów np. w firmie transportowej lub zajmującej się przewozem grup osób. Rent-Er działa w Rzeszowie oraz na terenie województwa podkarpackiego i sąsiadujących z nim.
Zobacz więcej
TomDrew

TomDrew

Tartak TomDrew zlokalizowany jest w Łańcucie. Właścicielem firmy jest T. Molek, który od lat rozwija biznes drzewny oferując klientom wszystko to, co może zaoferować im dobrze prosperujący tartak. Przerób drewna w tartaku to podstawowa działalność firmy. TomDrew zajmuje się wytwarzaniem drewna, które następnie może być przeznaczone do zabudowania domowego - np. w celu stworzenia poszycia dachowego. W ofercie tartaku TomDrew znajdują się np. łaty oraz krokwie, czyli podstawowe elementy, dzięki którymi cieśle mogą skonstruować mocny oraz stabilny dach, dobrze spełniający swoje funkcje przez lata. Tartak z Łańcuta gwarantuje, że wszystkie materiały drewniane są najwyższej jakości, chronione są przed wilgocią, mrozem oraz innymi szkodliwymi im warunkami atmosferycznymi. Tartak jest w stanie przygotować wszystkie materiały drewniane o dowolnej wielkości. Dzięki doskonałej znajomości obróbki drewna TomDrew może przygotować dla swoich klientów gotowe dachy na wymiar. Co więcej tartak zapewnia także różnego rodzaju drewno opałowe.
Zobacz więcej
Regmex-Plus

Regmex-Plus

Profesjonalny serwis turbosprężarek Regmex-Plus to miejsce w którym specjaliści ze swojej branży zajmą się naprawą i konserwacją turbin różnego rodzaju. Wiele naprawionych sprzętów świadczy o wysokim poziomie prowadzonych działań. Chętnie dokonamy przeglądu turbosprężarki czy poinstruujemy co do jej eksploatacji.
Zobacz więcej
Transpoll

Transpoll

Transpoll to firma przewozowa działająca na terenie województwa lubelskiego gdzie świadczy usługi transportowe dla klientów indywidualnych oraz firm. Wynajem autokarów Rzeszów odbywa się na atrakcyjnych dla klienta warunkach. Zapewnione jest także wsparcie techniczne oraz możliwość wynajmu większej ilości pojazdów.
Zobacz więcej
1 2 3 75

Test-best