Kancelaria Radców Prawnych Bartosz Pawelczyk Krzysztof Kozik s.c.

Kancelaria Radców Prawnych Bartosz Pawelczyk Krzysztof Kozik s.c.

Kancelaria Radców Prawnych Bartosz Pawelczyk Krzysztof Kozik świadczy doradztwo prawne dla podmiotów leczniczych, biznesu oraz w zakresie ochrony danych osobowych. Zespół kancelarii tworzą prawnicy o wysokich kwalifikacjach, z doświadczeniem w obsłudze podmiotów leczniczych. Kancelaria świadczy usługi doradcze w bieżącej działalności, jednocześnie zapewniając wsparcie w skomplikowanych procesach, takich jak  przekształcenia podmiotów leczniczych, połączenia czy podziały spółek. Z pełną ofertą Kancelarii Radców Prawnych Pawelczyk Kozik mogą się Państwo zapoznać na stronie internetowej.
Zobacz więcej
Centrum Medyczne ZWIERZYNIECKA

Centrum Medyczne ZWIERZYNIECKA

Zwierzyniecka centrum medyczne to miejsce w którym znajdziemy bogaty katalog kompleksowych usług medycznych z zakresu: ginekologii i położnictwa, dermatologii, chirurgii, onkologii, medycyny estetycznej, psychiatrii, seksuologii i wielu innych dziedzin medycyny. Usługi z zakresu dermatologii pozwolą na efektywne oraz bezpieczne leczenie wszelakich schorzeń o podłożu immunologicznym i alergologicznym, w tym usuwaniu kurzajek, brodawek czy znamion. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową oferta na stronie internetowej firmy.
Zobacz więcej
Kwant-Lab

Kwant-Lab

Kwant-Lab to akredytowane laboratorium badawcze, którego cały personel posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie badan nad promieniowaniem elektromagnetycznym. Procesy przeprowadzanych badań są objęte nadzorem, dostosowujemy się z terminami do Klientów oraz funkcjonujemy zgodnie z przepisami prawa. Każde zlecenie jest rozpatrywane przez Nas indywidualnie, dlatego z naszej strony Klienci mogą liczyć na elastyczność i profesjonalizm. 
Zobacz więcej
Pro Media Plus

Pro Media Plus

Pro Media Plus oferuje najlepsze produkty reklamowe dla drukarni i agencji reklamowych. W swojej ofercie posiada takie artykuły jak: roll- upy, standy, ścianki, trybunki, ramki plakatowe, listwy plakatowe, flagi, podstawy do flag, potykacze, stojaki na ulotki i namioty. Częste zakupy w Pro Media Plus owocują w otrzymanie specjalnych stawek cenowych w ramach programów lojalnościowych. Oferty przy ilościach hurtowych ustalane są indywidualne w zależności od potrzeb i preferencji zamawiającego.
Zobacz więcej
Abaris Projekt Sp. z o.o.

Abaris Projekt Sp. z o.o.

Abaris Projekt Sp. z o.o. jest firmą konsultingową i projektową, wyspecjalizowaną w całościowej obsłudze inwestycji budowlanych. Firma specjalizuje się w sprawowaniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego, inwestycjach zastępczych, prowadzenia konsultingu budowlanego, a także w przygotowaniu i obsłudze inwestycji. Cele jakie stawia przed sobą firma, to kompleksowa i wydajna obsługa inwestycji budowlanych. Swój zespół podzielili na mniejsze zespoły zadaniowe, które są w stanie obsługiwać nawet bardzo złożone inwestycje. Nadrzędnym celem firmy jest indywidualne podejście do każdego klienta i wysoka jakość obsługi, aby z sukcesem zrealizować inwestycje klientów.
Zobacz więcej
Minigolf Grupa Mobino

Minigolf Grupa Mobino

Minigolf to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Jednak aby rozrywka ta była atrakcyjna pole do minigolfa powinno być urozmaicone ciekawymi elementami. Interesujące rozwiązania proponuje Grupa Mobino, która zajmuje się projektowaniem i budową pól minigolfowych. Firma posiada spore doświadczenie. Ma za sobą ponad 100 realizacji na terenie Polski i za granicą. Pole do minigolfa może zostać zbudowane na zewnątrz i wewnątrz budynku. Te znajdujące się w pomieszczeniach mogą cieszyć fanów minigolfa przez cały rok bez względu na to jakie panują warunki pogodowe. Grupa Mobino gwarantuje wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz atrakcyjność pola minigolfowego.  
Zobacz więcej
Marmurowe Wnętrza

Marmurowe Wnętrza

Zakład kamieniarski Marmurowe Wnętrza proponuje klientom wysoką jakość usług. Firma Marmurowe Wnętrza działa nie tylko w Poznaniu - swoje usługi kieruje do klientów indywidualnych oraz firm. W ramach działalności kamieniarskiej zlecić jej można wykonanie parapetów kamiennych lub marmurowych, a także przepięknych naturalnych blatów z kamienia, marmuru lub kwarcowych. Nasz zakład kamieniarski świadczy doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego materiału do konkretnego przeznaczenia i pomaga klientom w wyborze.Zachęcamy do przejrzenia galerii dotychczas zrealizowanych projektów.
Zobacz więcej
Trycholog - Poznań

Trycholog - Poznań

Trycholog Adrian Tomaszkiewicz - zajmuje się rozpoznawaniem schorzeń związanych z ludzkimi włosami oraz skórą głowy. W gabinecie stosuje się tylko najnowocześniejsze metody, aby jak najskuteczniej walczyć z łysieniem, a także poprawić kondycję i jakość włosów. Zabiegi są dobierane do potrzeb i oczekiwań klienta. W zakres wykonywanych usług wchodzi:badanie Lampą Wooda elektroterapię prądem o niskim natężeniu (darsonval) mezoterapię igłową skóry głowy mikropigmentację skóry głowy.Konsultacja w gabinecie  obejmuje wywiad oraz badanie skóry głowy i włosa mikrokamerą w 200 krotnym powiększeniu, co umożliwia postawienie trafnej diagnozy i wybór dalszej drogi leczenie. Więcej informacji, a także cennik usług znajdziesz na www.trycholog-poznan.pl
Zobacz więcej
Imperial

Imperial

Jeżeli marzysz o pięknym makijażu, którego nie musisz zmywać co wieczór, polecamy skorzystać z usług studia makijażu permanentnego Imperial w Poznaniu. Zespół specjalistów wykonuje makijaż permanentny brwi na wysokim poziomie przy zachowaniu wszelkich zasad higieny. Wykorzystywany jest wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt i wysokiej jakości pigmenty. Aktualnie w salonie wykonuje się brwi metodą włosa, włosa duo color i three color, metodą piórkową oraz hybrydową. Ponadto, w salonie Imperial możecie Państwo wykonać m.in makijaż pernamenty ust metodą 3D,lip gloss czy lip light. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług na www.imperial-permanent-makeup.pl oraz na bezpłatną konsultacje, podczas której dostaną Państwo odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabiegiem. 
Zobacz więcej
1 2 3 71

Test-best