KSIĘGARNIA  KATOLICKA

KSIĘGARNIA KATOLICKA "PIELGRZYM"

Księgarnia Pielgrzym to księgarnia katolicka, działająca od 2005 roku na terenie Kielc, a dodatkowo - od 2020 roku – w przestrzeni internetowej. Księgarnia kładzie nacisk na szeroki asortyment oraz możliwie jak najkrótszą realizację zamówień. W katalogach internetowych wyświetlana jest jedynie część z dostępnych pozycji, dlatego też w przypadku szerszego zainteresowania, warto z księgarnią Pielgrzym nawiązać kontakt mailowy telefoniczny bądź mailowy. Księgarnia może pochwalić się wiodącą pozycja na rynku kieleckich księgarni, dlatego też zachęcamy do zapoznania się z jej ofertą poprzez stronę internetową.   https://ksiegarniapielgrzym.pl/
Zobacz więcej
Liger

Liger

" Decydując się na produkty oferowane przez e-sklep Liger stawiają Państwo przede wszystkim na wysokospecjalistyczny, wyselekcjonowany oraz sprawdzony przez specjalistów asortyment pomagający na co dzień w rozwoju i edukacji waszych dzieci. W Liger znajdą Państwo pomoce i zabawki wykorzystywane na co dzień w pracy terapeutycznej, jak i produkty do pracy w domu, takie jak np. zabawki i instrumenty muzyczne, baseny z piłeczkami, tablica manipulacyjna sensoryczna do stymulacji wzroku, słuchu i dotyku, podwieszane sprzęty do terapii sensorycznej, interaktywne kolumny wodne, akcesoria i zabawki do ćwiczeń oddechowych. Serdecznie zapraszamy do zakupów! "
Zobacz więcej
EkoTwist

EkoTwist

EkoTwist to sklep z naturalnym kosmetykami ekologicznymi. Sklep podzielony jest na kilka głównych kategorii: kosmetyki do pielęgnacji ciała, włosów, twarzy i jamy ustnej. Do pielęgnacji ciała sklep proponuje balsamy i kremy z naturalnych składników, żele pod prysznic i dezodoranty. Pielęgnacją włosów zajmą się delikatne szampony i odżywki. W sklepie znajdą się również kosmetyki do stylizacji włosów i utrwalania fryzur. W EkoTwist można również zakupić pomadki do pielęgnacji ust i kremy do twarzy, a także toniki, które dokładnie oczyszczą cerę.
Zobacz więcej
Porcelana

Porcelana

Marzysz o pięknym i eleganckim serwisie obiadowym z porcelany? Odwiedź w takim razie sklep internetowych Polskich Fabryk Porcelany Ćmielów i Chodzież. Porcelana pochodząca z tych fabryk znajduje się na przykład w Kancelarii Prezydenta RP, Kancelarii Premiera RP czy też w Watykanie.  Teraz również Ty możesz zostać jej właścicielem! W e-sklepie dostępne są  serwisy obiadowe, zestawy obiadowo-kawowe oraz zestawy do herbaty z porcelany. Przy ich tworzeniu został dopracowany każdy, najdrobniejszy nawet szczegół. Zapoznaj się z kolekcją fabryk porcelany w Ćmielowie i Chodzieży oraz wybierz najlepszy dla siebie serwis!    
Zobacz więcej
Ligerek.edu.pl

Ligerek.edu.pl

Ligerek to Centrala Terapeutyczna, zajmująca się rozwojem mowy u dzieci oraz eliminacją zaburzeń sensorycznych. W placówce rozwiązywane są również problemy natury pedagogicznej i psychologicznej, które dotykają najmłodszych. Ligerek udziela kompetentnych porad rodzicom, współpracuje z placówkami oświatowymi na terenie całego kraju oraz każdego swojego podopiecznego traktuje indywidualnie, dostosowując zajęcia do jego potrzeb i możliwości. Ponadto prowadzone w placówce ćwiczenia odbywają się przy użyciu sprawdzonych metod oraz nowoczesnego sprzętu terapeutycznego. Ligerek oferuje także sprzedaż zabawek terapeutycznych i edukacyjnych.
Zobacz więcej
Hotel Europa świętokrzyskie

Hotel Europa świętokrzyskie

Położenie Województwo świętokrzyskie to region niezwykle zróżnicowany pod względem dostępnych atrakcji turystycznych – Góry Świętokrzyskie to pasmo górskie idealne do pieszych wycieczek, a rozrzucone po tym obszarze jaskinie zachwycają naturalnym, surowym pięknem. Właśnie tutaj, w Starachowicach, mieści się Hotel Europa, który jest miejscem idealnym zarówno do odpoczynku, jak i bankietów firmowych oraz konferencji. Dostępne atrakcje Noclegi w Hotelu Europa są bardzo chętnie wybierane przez osoby zapuszczające się w rejony świętokrzyskie. Na gości hotelowych czeka wiele atrakcji, takich jak centrum SPA oraz nowoczesne baseny. Zabiegi pielęgnacyjne prowadzone są przez wykwalifikowany personel, dzięki czemu goście mogą się całkowicie zrelaksować i odprężyć. Basen szwajcarski jest oczyszczany za pomocą metod  bezchlorowych, co wpływa na komfort jego użytkowania. Hotel posiada również boisko do squasha oraz rozbudowaną siłownię. Pokoje hotelowe Pokoje dla gości są przestronne i nowoczesne. Hotel składa się z ponad 150 pokojów o rożnym standardzie, dzięki czemu każda osoba może wybrać pomieszczenie idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Duży metraż pozwala spędzić pobyt w komfortowych warunkach Biznes i relaks Przygotowana oferta skierowana jest do dwóch grup gości: indywidualnych oraz biznesowych Goście biznesowi mogą liczyć na udostępnienie sal konferencyjnych oraz przestrzeni bankietowych. Województwo świętokrzyskie położone jest praktycznie w centrum kraju, dzięki czemu Hotel Europa to miejsce idealne do organizacji ogólnopolskich zjazdów firmowych oraz konferencji. Goście indywidualni mogą liczyć na wiele atrakcji, takich jak strefa relaksu oraz ciekawa okolica. Siłownia, basen oraz boisko do squasha pozwala na aktywne spędzanie wolnego czasu, a centrum SPA to miejsce idealne do relaksu.
Zobacz więcej
Usługi archiwalne

Usługi archiwalne

Zależy ci na tym, aby założyć sprawnie działające archiwum w swojej firmie? Jeżeli potrzebujesz pomocy w rzetelnym prowadzeniu archiwum firmowego, skorzystaj z pomocy usług profesjonalnej firmy zajmującej się usługami archiwalnymi. Archiwizacja akt to niełatwe zajęcie. Warto aby zajęli się nim profesjonaliści. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że twoje archiwum działa na profesjonalnym poziomie.
Zobacz więcej
Liger - zabawki kreatywne

Liger - zabawki kreatywne

Liger to sklep internetowy, w którym pedagodzy i terapeuci, ale także rodzice czy wychowawcy w przedszkolach mogą nabyć rozmaite pomoce terapeutyczne. Dostępne w sklepie zabawki kreatywne służą umożliwieniu dzieciom rozwijania konkretnych umiejętności, a terapeutom pomogą w ocenie zakresu dziecięcych umiejętności czy predyspozycji. Sklep przygotował szeroki wybór: liczne pomoce edukacyjne, a szczególnie pomoce logopedyczne, mogą okazać się przydatne w pracy wielu placówek oświatowych, także w pracy logopedycznej. Z kolei
Zobacz więcej
Super Reklama

Super Reklama

Super Reklama to agencja reklamowa, która cechuje się kreatywnością i nowoczesnym podejściem do tematu reklamy. Warto zwrócić uwagę, że każdy klient chcący skorzystać z promocji będzie miał tu fachowe doradztwo i wsparcie. Reklama Kielce nie ma przed nami tajemnic zatem zachęcamy do kontaktu.
Zobacz więcej
1 2 3 58
Generated by MPG