Balispa

Balispa

Jeżeli szukasz wyjątkowego salonu masażu połączonego ze spa na terenie Gdańska to warto abyś zapoznał się z pełną ofertą firmy Balispa, która oferuje szeroki wachlarz masaży relaksacyjnych oraz pakietów Spa w atrakcyjnie niskich cenach. Wszystkim, którzy borykają się z codziennym stresem w pracy oraz w życiu polecamy atrakcyjny pakiet antystresowy, który oczyszcza skórę za pomocą peelingu z zielonej herbaty, a następnie masażystka wykonuje antystresowy masaż z aromaterapią.
Zobacz więcej
Dom Psychoterapii

Dom Psychoterapii

Dom Psychoterapii w Gdańsku to miejsce, w którym doświadczeni psychoterapeuci zajmują się leczeniem nerwic oraz depresji w Gdańsku. Prowadzą terapie DDA/DDD, terapie uzależnień, leczą depresję, zaburzenia lękowe oraz zaburzenia odżywiania. Dodatkowo wspierają rozwój osobisty, pomagają w odnalezieniu swoich mocnych i słabych stron, rozwijaniu talentów, poszerzaniu świadomości samego siebie, realizowaniu celów oraz rozwoju zawodowego.
Zobacz więcej
OK Energy

OK Energy

Firma OK Energy zajmuje się profesjonalnym wprowadzaniem ekologicznych systemów fotowoltaicznych, ich montażem oraz prawidłową konfiguracją, dzięki którym domownicy inwestujący w fotowoltaikę będą mieli szansę na całościowe zaspokojenie zapotrzebowania zużycia prądu i znaczne zmniejszenie kosztów związanych z pobieraniem prądu od innych dostawców energii. OK Energy zatroszczy się o każdy aspekt wdrażania instalacji, oceni i zaprojektuje najbardziej odpowiednią i wydajną instalację niezależnie od ukształtowania terenu, czy wysokości i kąta nachylenia dachu, zajmie się profesjonalnym montażem paneli fotowoltaicznych i stelaży, a także wdroży cały system instalacji potrzebny do prawidłowego funkcjonowania systemu i jak najszybszego zwrócenia kosztów instalacji. Z usług OK Energy mogą skorzystać wszyscy, którzy chcą stać się własnymi, niezależnymi dostawcami prądu, skorzystać z odnawialnych źródeł energii oraz zatroszczyć się o środowisko. OK Energy obsługuje prywatnych klientów oraz firmy.
Zobacz więcej
OSK Aster

OSK Aster

Prawo jazdy kategorii B jest w Twoim zasięgu. Rzetelne przygotowanie i powodzenie na egzaminie państwowym zapewnia OSK Aster. Szkoła nauki jazdy Aster zlokalizowana jest w Gdańsku. Oferowane przez nią kursy dzielą się na część teoretyczną i praktyczną. Podczas tej drugiej kursanci odbywają jazdy z instruktorami, którzy chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem. Kursanci OSK Aster mają do wyboru kurs podstawowy, przyspieszony lub rozszerzony. Szkoła zapewnia, że każdy z nich skutkuje odpowiednim przygotowaniem do egzaminu państwowego. Na stronie internetowej sprawdzić można terminy planowanych kursów. Dla osób, które chcą spędzić jeszcze więcej czasu za kierownicą przed przystąpieniem do egzaminu Aster proponuje jazdy doszkalające. Skorzystać z nich mogą również kierowcy po długiej przerwie od jeżdżenia samochodem.
Zobacz więcej
Tiempo

Tiempo

Sklep internetowy z odzieżą i dodatkami Tiempo proponuje bogaty wybór sukienek, bluzek i spódnic wizytowych dla kobiet, które cenią sobie kreatywne projekty. Sukienki na każdą okazję, w tym sukienki wieczorowe stanowią sporą część kolekcji Tiempo. Zachęcamy do zapoznania się z oferowaną odzieżą i do zakupów. Dzięki zróżnicowanym propozycjom każda kobieta ma możliwość stworzenia wyjątkowej stylizacji, która pozwoli jej czuć się dobrze w pracy, na radce czy podczas wyjścia z przyjaciółmi. Sklep internetowy Tiempo oferuje również kolekcję odzieży plus size - bez względu na rozmiar każda kobieta powinna czuć się dobrze. Zobacz jakie propozycje ubrań znajdziesz w naszej ofercie.  
Zobacz więcej
Perfect Dentalclinic

Perfect Dentalclinic

Perfect Dentalclinic to jeden z najnowocześniejszych ośrodków leczenia stomatologicznego w Polsce. Profesjonalne centrum stomatologii estetycznej i implantologii to autorski pomysł wybitnego eksperta ds. implantologii – dr Marka Markiewicza. Perfect Dentalclinic powstał z myślą o najbardziej wymagających pacjentach, którzy oczekują najlepszych efektów. Zespół specjalistów w Perfect Dentalclinic składa się z ambitnych oraz doświadczonych ekspertów z wielu dziedzin stomatologii, których łączy ta sama pasja. Dzięki temu wszystkie zabiegi w Perfect Dentalclinic cechują się najwyższą jakością w Polsce. Klinika zaopatrzona jest w nowoczesny oraz innowacyjny sprzęt, który okazuje się niezwykle przydatny podczas prowadzenia skomplikowanych badań oraz zabiegów. Klinika Perfect Dentalclinic oferuje szeroki zakres usług z zakresu stomatologii oraz ortodoncji: Cyfrowe projektowanie uśmiechu, Implantologia, Ortodoncja cyfrowa, Diagnostyka RTG, Tomografia CBCT 3D, Medycyna estetyczna, Leczenie interdyscyplinarne, Profesjonalna higienizacja, Bezbolesna chirurgia stomatologiczna, Wybielanie zębów, Stomatologia estetyczna, Leczenie kanałowe, Protetyka cyfrowa 3D, Inne, unikalne usługi i innowacyjne autorskie technologie.    
Zobacz więcej
SPAIS

SPAIS

SPAIS to przedsiębiorstwo wdrożeniowo-innowacyjne, które oferuje czujniki pomiarowe, siłomierze, wagi elektroniczne oraz układy do ważenia. Spółka działa na polskim rynku od 1987 roku. W swojej historii SPAIS współpracowało z Gdańskim Przedsiębiorstwem Robót Inżynieryjnych oraz Politechniką Gdańską w zakresie opracowania przetworników pomiarowych ciśnienia i siły. Do dziś SPAIS bada i rozwija nowe urządzenia pomiarowe. Spółka w ciągu swojej historii zaliczyła przekształcenie ze spółki akcyjnej na spółkę z o.o. Wyroby SPAIS stosowane są od 1988 roku w układach automatyki przemysłowej, laboratoriach, stanowiskach pomiarowych kontroli procesów technologicznych oraz diagnostyki i kontroli. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą ze SPAIS zapraszamy na stronę internetową.  
Zobacz więcej
Podralscy

Podralscy

Gabinety Stomatologiczne Podralscy od wielu lat działają na terenie Gdańska – stomatolog z odpowiednim podejściem zapewnia pomoc na najwyższym poziomie, co potwierdzają pozytywne opinie pacjentów. Klinika stomatologiczna posiada dwa nowoczesne oddziały, w których wykonywane są różnego rodzaju zabiegi. Dentysta podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta – postaw na sprawdzony gabinet i wybierz usługi świadczone przez wykwalifikowanych specjalistów. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.
Zobacz więcej
LGF CNC Maszyny

LGF CNC Maszyny

Firma LGF CNC Maszyny z Gdańska jest przedsiębiorstwem zajmującym się sprzedażą zarówno nowych, jak i używanych maszyn, pochodzących prosto z Włoch, które uchodzą za jedno z najbardziej uprzemysłowionych i bogatych państw świata.  Oferowane przez firmę maszyny odpowiedzialne są za obróbki PVC, aluminium oraz drewna i metalu. LGF CNC zapewniają również swoim klientom przeglądy techniczne maszyn, w przypadku usterek - wykonywanie napraw, kompleksowy serwis interwencyjny, a także wymianę zużytych podzespołów. Podstawę oferty LGF CNC Maszyny, jeśli chodzi o dostawy na rynek polski, stanowią pionowe pilarki do rozkroju płyt, piły do rozkroju płyt wykończeniowych, a także pilarki pionowe do cięcia płyt z drewna. Firma dostarcz także oraz montuje pionowe centra obróbcze do frezowania CNC, piły do cięcia profili z aluminium, PVC, piły taśmowe, a także maszyny do obróbki formatek z pleksy. Koszty poszczególnych usług są obliczane indywidualnie i uzależnione od wielu czynników, jednak uzyskanie pełnego kosztorysu jest często kwestią jednego dnia.
Zobacz więcej
1 2 3 73

Test-best