Malavi Med

Malavi Med

Jeśli szukasz firmy oferującej najwyższej jakości medyczną odzież ochronną, koniecznie zapoznaj się z ofertą Malavi Med , w której znajdziesz jednorazowe kombinezony ochronne, maseczki, ochraniacze na obuwie oraz indywidualne zestawy ochrony biologicznej. Produkty są przeznaczone dla pracowników ochrony zdrowia i spełniają wszystkie normy oraz posiadają niezbędne certyfikaty, gwarantujące bezpieczeństwo i ochronę przed wirusami czy bakteriami. Kombinezony wykonane są oddychającej mikroporowatej tkaniny, zapewniającej komfort i swobodę użytkowania. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.
Zobacz więcej
JBL MET

JBL MET

Zlokalizowana w Szczecinie firma JBL MET się dystrybucją na nie tylko na skalę krajową, ale również międzynarodową, komponentów, detali zamiennych, seryjnych czy też mało i średnio gabarytowych, które powstają przede wszystkim w oparciu o zaawansowany proces obróbki CNC. W swojej działalności JBL MET korzysta z nowoczesnych maszyn od cenionych producentów pokroju DMG Mori i Mitutoyo, dbając o wysoką jakość i powtarzalność wykonania. Zapraszamy zatem do zapoznania się z pełną ofertą tej certyfikowanej firmy poprzez witrynę internetową.
Zobacz więcej
Industri Palety

Industri Palety

Myśląc o zaopatrzeniu się w palety na potrzeby składowania materiałów budowlanych bądź przemysłowych, warto zapoznać się z działalnością szczecińskiej firmy Industri Palety. Bazując na wyprodukowanych we własnym zakresie elementach paletowych, specjalizuje się ona w wytwarzaniu palety w I i II gatunku. Korzystanie z własnych elementów umożliwia zaoferowanie obok standardowych wymiarów, palet o wymiarach dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. W oparciu o własną flotę samochodową, firma zapewnia klientom również transport zamówionych produktów. Zapraszamy do poznania szczegółów oferty.
Zobacz więcej
Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie

Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie

Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie to prawnicza firma oferująca różnorodne usługi prawne. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w sprawach cywilnych oraz karnych przez co klienci kancelarii mogą liczyć na pomoc w niejednej sprawie z tego zakresu. W szczegółowej ofercie usług prawniczych kancelarii znajdziemy również: usługi z zakresu prawa gospodarczego, rodzinnego, rozwodowego i wielu innych gałęzi prawa.Klienci mogą liczyć na poradę lub szerszą formę pomocy prawnej przy sprawach związanych z alimentami, ustaleniem kontaktu z dzieckiem, ograniczeniu władzy rodzicielskiej czy rozwodem.
Zobacz więcej
4 Kąty

4 Kąty

4 Kąty to profesjonalna firma, która kompleksowo zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami. Do dyspozycji wszystkich zainteresowanych, specjaliści z Grudziądza oddają sprawdzony, nowoczesny system, w którym klienci uzyskają wgląd do wszystkich danych dotyczących nieruchomości, a przy tym będą mieć możliwość komunikacji ze swoim zarządcą. Usługą jaką proponują 4 Kąty jest mobilna aplikacja pozwalająca na wymianę informacji między lokatorami, najemcami, właścicielami jak i dostawcami usług. Celem aplikacji jest realne wsparcie osób związanych z rynkiem nieruchomości oraz ich klientów. Więcej informacji o pełnej ofercie na stronie internetowej przedstawionej firmy.
Zobacz więcej
Sanity System

Sanity System

Jeśli poszukujesz urządzenia, które bezpiecznie i skutecznie dezaktywuje i usunie patogeny w Twoim miejscu pracy to koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą firmy Sanity System.Sanity System to jedna ze 100 najlepszych firm we Włoszech w 2019 roku, której produkty mają swoje zastosowanie w między innymi:Transporcie publicznym, Domach opieki i domach seniora, Ambulansach, Szkołach i przedszkolach, Laboratoriach, Gabinetach lekarskich, Hotelach i pensjonatach, Barach i restauracjach.Co więcej, Sanity System ma w swojej ofercie jedyny przenośny generator ozonu w Polsce posiadający katalizator, przekształcający ozon z powrotem w tlen.
Zobacz więcej
Healthin.com

Healthin.com

Healthin.com to sklep internetowy z siedzibą w Bydgoszczy, który prowadzi sprzedaż detaliczną nebulizatora Air Pro oraz przydatnych do urządzenia akcesoriów, w postaci zamiennej głowicy rozpylającej, zestawu masek czy adaptera sieciowego. Zalet dystrybuowanego przez Healthin.com nebulizatora Air Pro jest wiele - jest to produkt, który gwarantuje najwyższy standard terapeutyczny i może być wykorzystywany poza specjalistycznymi placówkami. Sprawność przeprowadzania nebulizacji, niewielkie rozmiary oraz cichy tryb pracy umożliwiają efektywne korzystanie z nebulizatora Air Pro niezależnie od okoliczności. Zapraszamy do odwiedzenia Healthin.com i zachęcamy do poznania szczegółów.
Zobacz więcej
Ewadia - poręczenia wadialne

Ewadia - poręczenia wadialne

Szukasz firmy zajmującej się sprzedażą poręczeń wadialnych? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Ewadia – poręczenia wadialne, która od prawie 20 lat świadczy usługi poręczeniowe na terenie całej Polski. Oferta skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących Jednoosobową Działalność Gospodarczą, oczekujących zabezpieczenia wadialnego w związku z przetargiem publicznym. Nowoczesny system na stronie internetowej umożliwia klientom szybką aplikacje i odbiór wystawionego poręczenia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej.
Zobacz więcej
Elizabeth Home

Elizabeth Home

Elizabeth Home to wyjątkowy sklep, który współpracuje z marką Almi Decor, którego siedziba mieści się w Trójmieście. Firma oferuje wyjątkowe meble do mieszkań oraz domów, a także wyjątkowe akcesoria takie jak: dywany, artykuły dekoracyjne, tekstylia, lampiony, lampy i wiele innych produktów w atrakcyjnie niskich cenach. Firma oferuje sprzedaż stacjonarną oraz wysyłkową przez nowoczesną stronę internetową na której znajdziemy szczegółowe informacje dotyczące produktu oraz daty dostawy. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową firmy.
Zobacz więcej
1 2 3 415

Test-best