Malavi Med

Malavi Med

Jeśli szukasz firmy oferującej najwyższej jakości medyczną odzież ochronną, koniecznie zapoznaj się z ofertą Malavi Med , w której znajdziesz jednorazowe kombinezony ochronne, maseczki, ochraniacze na obuwie oraz indywidualne zestawy ochrony biologicznej. Produkty są przeznaczone dla pracowników ochrony zdrowia i spełniają wszystkie normy oraz posiadają niezbędne certyfikaty, gwarantujące bezpieczeństwo i ochronę przed wirusami czy bakteriami. Kombinezony wykonane są oddychającej mikroporowatej tkaniny, zapewniającej komfort i swobodę użytkowania. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.
Zobacz więcej
Elizabeth Home

Elizabeth Home

Elizabeth Home to wyjątkowy sklep, który współpracuje z marką Almi Decor, którego siedziba mieści się w Trójmieście. Firma oferuje wyjątkowe meble do mieszkań oraz domów, a także wyjątkowe akcesoria takie jak: dywany, artykuły dekoracyjne, tekstylia, lampiony, lampy i wiele innych produktów w atrakcyjnie niskich cenach. Firma oferuje sprzedaż stacjonarną oraz wysyłkową przez nowoczesną stronę internetową na której znajdziemy szczegółowe informacje dotyczące produktu oraz daty dostawy. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową firmy.
Zobacz więcej
Kids Concept

Kids Concept

Kids Contept dostarcza klientom meble dla dzieci w różnym wieku oraz niezbędne akcesoria do urządzenia pokoju dziecięcego. Dla starszych dzieci, które chodzą do szkoły niezbędnym meblem jest biurko - wybór biurka z regulacją to propozycja dla tych rodziców, którzy cenią sobie funkcjonalne rozwiązania, zapewniające wieloletnie satysfakcjonujące użytkowanie. Nowoczesne biurko z regulacją pozwala na regulowanie wysokości blatu i dzięki temu dostosowanie go do potrzeb dziecka - jego wiek i wzrostu. W ofercie Kids Contept dostępne są zarówno biurka dla chłopców, jak i dla dziewczynek - różnorodne modele i piękne wykończenie sprawiają, że nowoczesne biurka będą pięknym elementem wystroju każdego wnętrza. W Kids Contept znajduje się również bogata kolekcja dywanów bawełnianych dla dzieci. Wzorzyste i kolorowe modele dywanów do prania w pralce pozwalają na zadbanie o czystość produktów i zapewnić dzieciom bezpieczne miejsce do zabawy.
Zobacz więcej
DNV GL

DNV GL

DNV GL Business Assurance to akredytowana jednostka certyfikująca współpracująca z przedsiębiorstwami w celu podniesienia efektywności produktów i łańcuchów dostaw. Firma oferuje certyfikaty szkoleniowe, weryfikowanie, ocenę i szkolenia pracowników. Na całym świecie rozmieszczone są filie DNV GL aby pomóc w budowaniu zrównoważonych wyników biznesowych i zdobywania zaufania interesariuszy. Wystawiane zaświadczenia przyczyniają się do zwiększenia zaangażowania na rzecz bezpieczeństwa, jakości i środowiska. Firma jest wiarygodnym partnerem procesu certyfikacji wielu organizacji także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Globalna sieć placówek oraz konsolidacja doświadczeń zdobytych w wielu gałęziach przemysłu firma stanowi idealnego partnera dla wielu dziedzin branży. Na pierwszym miejscu firma stawia kwestie jakości i rzetelności pracowników i usług podejmując nowe wyzwania. Współpracując z klientem dążą do zapewnienia funkcjonowania bezpiecznej przyszłości opartej na zrównoważonym rozwoju.  
Zobacz więcej
ASTERIKS Robert Damps

ASTERIKS Robert Damps

Kompleksowe usługi przeprowadzkowe na terenie Trójmiasta są niezbędne dla wielu osób zmieniających miejsce zamieszkania. Świadczymy usługi także dla firm, oferujemy przeprowadzki biur i magazynów. W ramach przeprowadzki Gdańsk doradzamy oraz planujemy przeprowadzenie każdej przeprowadzki. Co więcej gwarantujemy profesjonalne zapakowanie przedmiotów i mebli wymagających specjalnego traktowania. W ofercie firmy znajdziemy: PRZEPROWADZKI INDYWIDUALNE; TRANSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ; TRANSPORT PIANIN I FORTEPIANÓW; PRZEPROWADZKI FIRM; PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE; UTYLIZACJĘ MIENIA; SKRĘCANIE I ROZKRĘCANIE MEBLI.
Zobacz więcej
AMBIT Licznerski i Walder Sp. Jawna

AMBIT Licznerski i Walder Sp. Jawna

Ambit to znane biuro tłumaczeń, należące do Centrum Edukacyjnego Ambit. Biuro ma swoją siedzibę w Gdyni. Odbiorcami oferty są klienci prywatni i firmy. Zlecenia realizowane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych tłumaczy. Biuro Tłumaczeń Ambit proponuje profesjonalną obsługę w zakresie tłumaczenia przeróżnego rodzaju dokumentów. Wykonujemy tłumaczenia w wielu językach. Podejmujemy się realizacji prostych, doraźnych tłumaczeń, jak również tłumaczeń bardziej złożonych, wymagających dłużej współpracy. W ofercie mieszczą się przekłady z polskiego na język obcy, z obcego na polski oraz z obcego na obcy. Trudnimy się tłumaczeniami zwykłymi oraz specjalistycznymi. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmy. Nad wysoką jakością usług czuwają wykwalifikowani tłumacze.
Zobacz więcej
Biuro Rachunkowe White Lion

Biuro Rachunkowe White Lion

Firma White Lion sp. z o.o. powstała by dostarczać kompleksowe usługi dla firm i przedsiębiorców. White Lion to przede wszystkim Biuro Rachunkowe stanowiące trzon naszej działalności. Kontrola przepływów pieniężnych w przedsiębiorstwie i poprawnie prowadzona rachunkowość, stanowią jedną z podstaw sukcesu dobrze prowadzonej firmy. Zawsze uwzględniamy indywidualne potrzeby naszych Klientów. Dążymy do jak najlepszego zapoznania się z każdą obsługiwaną przez nas działalnością bez względu na wielkość, dzięki czemu znamy dokładnie wyzwania, cele i dążenia naszego Klienta. To właśnie bliska współpraca i dobre relacje pozwalają nam wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom Wokół działalności Biura Rachunkowego White Lion skupiliśmy szeroki zakres usług: -> Biuro Rachunkowe - Księgowość uproszczona - Księgi handlowe - Kadry i płace -> Pozyskanie kapitału - Kredyty - Leasing - Inwestorzy -> Windykacja - Pieczęć prewencyjna - Windykacja miękka - Windykacja sądowa -> Zabezpieczenia i inwestycje ~ Inwestowanie - Lokowanie nadwyżek - Inwestowanie długoterminowe - Inwestowanie alternatywne ~ Zabezpieczenie mienia ~ Życie i zdrowie -> Doradztwo prawne - Stała obsługa - Umowy i doradztwo - Przekształcenia firmy
Zobacz więcej
Ambit Licznerski i Walder Sp.j.

Ambit Licznerski i Walder Sp.j.

Posiadające mnóstwo placówek na terenie Trójmiasta Ambit Business Training Centre istnieje od 2002 roku. Zatrudnia świetnie wyszkolonych nauczycieli rodzimych oraz obcojęzycznych. Pole działań obejmuje miasta całej Polski. Propozycja adresowana jest do firm. Organizowanie kursów języka angielskiego dla pracowników przedsiębiorstw to naczelne zadanie trójmiejskiego Ambit Business Training Centre. Zespół najlepszych nauczycieli w sposób rzetelny przygotowuje do egzaminów z języka biznesu: LCCI oraz BEC. Można uczestniczyć w 3 rodzajach szkoleń: comfort, presige, solo. Zajęcia mają miejsce w niewielkich grupach, co wpływa na większą skuteczność nauczania. Szkoła korzysta z podręczników prestiżowych wydawnictw.
Zobacz więcej
1 2 3 30

Test-best